top of page

OFERTA DEDYKOWANA SPA SELECTED

IMG_20191019_123335 (2)

Z myślą o salonach SPA, kosmetycznych lub relaksacyjnych, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę świec sojowych S.H.A.G. aroma z dodatkiem naturalnych olejków eterycznych.

Świeca z drewnianym sygnowanym wiekiem, na którym można postawić paloną święcę, lub wykorzystać jako przykrywkę podczas gdy świeca nie jest palona.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie formy świec: prosty, cylindryczny i przeźroczysty pojemnik oraz stożkowy malowany farbą matową.

.W tych niezwykłych miejscach ważny jest komfort nie tylko osoby oddającej się relaksującym zabiegom. Niezwykle istotny jest komfort i dobre samopoczucie osoby spędzającej w salonie cały dzień, a więc świadczącej te usługi. Nasze świece produkujemy wyłącznie z wosku sojowego, przez co nie emitują one szkodliwych związków, jak to jest w przypadku świec parafinowych! Komfort pracy jest lepszy, nie powodują bólu głowy, zmęczenia. Specjalnie wyselekcjonowane oleje eteryczne podczas palenia mają za zadanie stopniowo, subtelnie uwalniać kompozycje zapachowe przez co pozytywnie wpływać na samopoczucie osoby masowanej. Stosowane przez nas zapachy mają następujące właściwości:

- relaksujące                                                      

- energetyzujące                                   

- poprawiające koncentrację                         

- uwalniające od stresu, lęku, nerwów.

- orzeźwiające

- na bezsenność
- dla przepracowanych

Zapraszamy do współpracy. Po więcej informacji prosimy o kontakt firmashag@gmail.com

 

 

bottom of page